Organizacija nastave na početku školske 2023./24. godine

Dragi učenici, poštovani roditelji, na početku nove školske 2023./24. godine dajemo nekoliko obavijesti vezanih uz početak nastave.

Organizacija rada prvi nastavni dan

Prvi nastavni dan u školskoj 2023./24. godini je 4. rujna (ponedjeljak) u 8.00 sati. Nastava će biti organizirana po dijelom izmijenjenom rasporedu za taj dan, tako da će prva dva sata učenici imati Sat razrednika, a ostale sate prema rasporedu za ponedjeljak odjeljenja koje pohađa učenik.

Učenici 1. razreda imat će 3 školska sata i nastavu završavaju u 10.35 sati

Raspored sati

Raspored sati za učenike objavljen je na Edupage stranici škole i edupage mobilnoj aplikaciji. Škola će raditi po rasporedu A ( neparni tjedan) i rasporedu B ( parni tjedan) koji će se tjedno mijenjari. Započinjemo s A rasporedom.

Učenici od drugog do osmog razreda rasporedu sati mogu pristupiti prema objavljenim uputama na web stranici škole, a učenici 1. razreda do dobivanja korisničkih imena raspored će dobiti od razrednice putem viber grupe ili tiskan.

Prijevoz učenika

Prijevoz učenika za učenika MŠ Višnjan i PŠ Vižinada obavljat će se prema redu vožnje objavljenom na web stranici škole OVDJE.

Produženi boravak

Produženi boravak bit će organiziran od prvog nastavnog dana za učenike od 1. do 4. razreda.
Dio troškova za plaću učiteljice koja radi u PB plaćaju roditelji kako slijedi:
- MŠ Višnjan, 75€ mjesečno
- PŠ Kaštelir, 18 € mjesečno
- PŠ Vižinada, 25€ mjesečno
Modalitet plaćanja ( mjesečno, polugodišnje ili godišnje) birat će roditelji.

Prehrana učenika

Prehrana učenika bit će organizirana od prvog nastavnog dana za one učenike čiji se roditelji opredijele da se njihova djeca hrane u školi. Jedan obrok je besplatan i financira ga MZO.
Školski jelovnik je objavljen OVDJE.
Cijena dodatne prehrane za učenike koji pohađaju Produženi boravak iznosit će 1.50 € dnevno.
Napominjem da se prehrana i održavanje kuhinja vrši jedino iz sredstava koje uplaćuju roditelji učenika koji se hrane u školi.

Na kraju, svim učenicima, roditeljima i djelatnicima naše škole želim sretan početak nove školske godine.

Ravnatelj škole:
Predrag Brkić, prof.

objavio: Predrag Brkić   datum: 31. 8. 2023.

GALERIA TIA-2026