OBAVIJEST- besplatni udžbenici za učenike MŠ Višnjan

Obavještavamo roditelje učenika MŠ Višnjan da smo DANAS, 9. lipnja 2017. godine podijelili učenicima narudžbenice za nabavu besplatnih užbenika koje financira Općina Višnjan. Detalje i odluku općinskog načelnika možete naći na web stranici Općine Višnjan.

Molimo da iste vratite u školu, razrednicima do 13. (utorak)  lipnja 2017.  godine. Napominjemo da se narudžbenice odnose na UDŽBENIKE, a ne i na radne bilježnice, te iste koje su obvezni dio učeničkog kompleta trebati kupiti u knjižarama. Popis udžbenika možete naći na web stranici škole. U slučaju nejasnoća možete kontaktirati tajništvo škole ili općinu.

Napomena:

1. Roditelji učenika, od prvog do četvrtog razreda, mogu i dalje nabaviti radne bilježnice ( ili radne bilježnice i udžbenike ako žele da budu njihovo vlasništvo) putem starih narudžbenica ( Školska knjiga) koje su dobili ranije. Potrebno je kontaktirati razrednice i potvrditi nabavu ili samo radnih bilježnica ili radnih bilježnica i udžbenika.
Također, roditelji koji nisu predali narudžbenice Školske knjige, mogu to učiniti ako žele, do 13. lipnja 2017. godine.

2. Likovne mape za SVE učenike naše škole ( od prvog do osmog razreda), zbog metodičkih razloga, poželjno je da budu jednoobrazne. Iz tog razloga škola je naručila likovne mape od istog izdavača ( ove godine Školska knjiga). Likovne mape će učenike u rujnu čekati u školi, a roditelji će plaćanje izvršiti po preuzimanju ( cijena je jednaka kao i u knjižarama).
Naravno da likovne mape možete i samostalno kupovati, ali Vas molimo da budu jednke onim koje imaju ostali učenici, kako bi se djeca jednostavnije snalazila na satu.

objavio: Predrag Brkić   datum: 9. 6. 2017.

GALERIA TIA-2026