Predstavnici Vijeća učenika posjetili načelnika Općine Višnjan

U srijedu, 28.10. predstavnici Vijeća učenika MŠ Višnjan posjetili su načelnika Općine Višnjan - Milana Dobrilovića. U ugodnom razgovoru saznali smo koje poslove obavlja načelnik, kakva je suradnja sa školom, što misli o uvođenju uniformi u školu, doznali  da je u osnovnoj školi volio knjigu Junaci Pavlove ulice kao i druge knjige koje govore o prijateljstvu.

Uz odličan uspjeh bio je uključen i u niz izvannastavnih aktivnosti te se s radošću prisjeća svojih osnovnoškolskih dana.  Obradovao nas je viješću da se staro kino planira preurediti u moderan multimedijalni prostor u kojem bi mladi provodili svoje slobodno vrijeme, daljnjom izgradnjom dječijih igrališta te ponovnim radom NK VIŠNJAN.

Na pitanje kad bi ga čarobna vila mogla pretvoriti da na jedan dan bude netko drugi, odgovorio je da bi opet htio biti on jer mu se sviđa njegov život takav kakav je.

Na kraju našeg poučnog i ugodnog druženja, dogovorili smo se da se češće susrećemo i razgovaramo o potrebama nas mladih, a načelnik se obvezao da će nam pomoći u realizaciji naših ideja. Držimo ga za riječ i veselimo se sljedećem susretu.

Lorena Dušek, 7.r.

Gaia Mingon, 6.r.

objavio: Nataša Velenik Sanja Zović Kukurin   datum: 29. 10. 2015.